Z dumą ogłaszamy: Nasz kolega został MVP Microsoft!

MVP_Microsoft_office_setting_1200x628_new

W świecie technologii, uznanie za wiedzę, pasję oraz wkład w rozwój społeczności jest jednym z największych zaszczytów, jakiego może doświadczyć profesjonalista. Dzisiaj z nieukrywaną radością i dumą ogłaszamy, że nasz kolega, Marcin Siewnicki, został uznany przez Microsoft jako Most Valuable Professional (MVP)!

 

Program MVP Microsoft to prestiżowe wyróżnienie przyznawane ekspertom technicznym, którzy nie tylko wykazują się głęboką wiedzą i umiejętnościami w swoich dziedzinach, ale także dzielą się nimi, pomagając innym rozwijać się i osiągać sukcesy.

 

W ISCG Marcin zajmuje się obszarem Modern Workplace i wspiera naszych Klientów w budowaniu aplikacji biznesowych oraz usprawnianiem ich pracy. 
Angażuje się w społeczność technologiczną, prowadzi prelekcje na wydarzeniach społecznościowych oraz prowadzi bloga na którym dzieli się swoją wiedzą techniczną i doświadczeniami.

 

W imieniu całego zespołu, gratulujemy Ci Marcin tego niezwykłego osiągnięcia! Jesteśmy przekonani, że Twoje przyszłe projekty i inicjatywy przyniosą jeszcze więcej innowacji i będą inspiracją dla innych.

 

Dziękujemy Ci, Marcin, za Twoją nieustanną pasję i za to, że jesteś inspiracją dla nas wszystkich.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *