MobileIron wśród liderów Gartnera

 

Z przyjemnością informujemy, że dostarczane przez nas rozwiązanie MobileIron do ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi po raz drugi z rzędu znalazło się na pozycji lidera w magicznym kwadrancie Gartnera 2019!

Rozwiązanie MobileIron redefiniuje bezpieczeństwo przedsiębiorstwa dzięki pierwszej w branży, zorientowanej na urządzenia mobilne platformie Zero Trust opartej na ujednoliconym zarządzaniu punktami końcowymi dla zabezpieczenia dostępu i ochrony danych w całym przedsiębiorstwie.

Klienci decydują się na rozwiązanie UEM w celu:

Rozwiązania MobileIron jako jedyne w Gartner MQ 2019 otrzymały także w kwietniu tego roku wyróżnienie Gartner Peer Insights Customer Choice, które opiera się na bezpośredniej informacji zwrotnej od klientów. Oto kilka z nich:

 

 – Bardzo łatwe w użyciu rozwiązanie, które pozwoliło nam wdrożyć zróżnicowaną i wydajną mobilną siłę roboczą na różnych urządzeniach, w tym Apple i Android. IS Security Manager, przemysł energetyczny i użyteczności publicznej

Budowanie najnowocześniejszych doświadczeń użytkowników końcowych w zakresie mobilnego sposobu pracy. Właściciel usługi Enterprise Mobility, przemysł produkcyjny

Ciągłe innowacje i wysokie standardy bezpieczeństwa. Ekspert IT, administracja rządowa

Najlepsze rozwiązanie w kosmosie. Poleciłbym każdemu. Menedżer IT, branża budowlana

 

Wypełnij poniższy formularz i pobierz bezpłatną kopię Gartner Magic Quadrant 2019 dla zunifikowanych narzędzi do zarządzania punktami końcowymi i dowiedz się, dlaczego postawiliśmy na rozwiązania MobileIron:

Zobacz w czym jeszcze możemy pomóc Twojej Firmie >>  

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas na