Bezstresowe zarządzanie porządkiem i bezpieczeństwem w MS Teams

Serdecznie zapraszamy na webinar: „Bezstresowe zarządzanie porządkiem i bezpieczeństwem w MS Teams”, który odbędzie się
7 grudnia 2023 (czwartek), g. 10:00.

 

Microsoft Teams to jedna z najpopularniejszych platform dedykowanych pracy zespołowej. Z platformy codziennie korzysta ok 280 mln użytkowników na całym Świecie. Użytkownicy Ci, poza komunikacją online wymieniają się informacjami, dokumentami, pracują na różnych procesach i aplikacjach – często uruchamianych we własnym zakresie. I tu pojawia się zasadnicze pytanie: jak z jednej umożliwić użytkownikom swobodną pracę i konfigurację Teams, a z drugiej zadbać o porządek i bezpieczeństwo informacji przetwarzanych w platformie?

 

Jedną z odpowiedzi na to pytanie jest platforma EasyLife 365 dostarczana przez naszego Partnera specjalizującego się w IT governance ekosystemu Microsoft 365.

 

EasyLife 365 to innowacyjna aplikacja wspierająca zarówno administratorów jak i użytkowników w sprawnej i bezpiecznej konfiguracji Microsoft Teams.

System pomaga administratorom w kontroli i przeglądzie całego środowiska MS Teams, wprowadzaniu polityk i reguł związanych z IT governance oraz zarządzaniu assetami w ich pełnym cyklu życia. Z drugiej strony użytkownicy mogą wygodnie konfigurować swoje środowisko pracy mając zautomatyzowane wsparcie w zakresie odpowiednich ustawień.

 

W ramach wydarzenia przybliżymy Państwu kluczowe funkcjonalności EasyLife 365 oraz pokażemy na kilku przykładach jak EasyLife 365 usprawnia codzienną pracę administratorów

i użytkowników MS Teams.

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na webinar.
Link: https://iscg.clickmeeting.com/easylife365/register

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *