Partnerstwo ISCG & IVANTI

 

Wraz z nowym rokiem rozpoczęła się nasza współpraca partnerska z Ivanti – obecnie jednym ze światowych liderów w obszarze Unified Endpoint Management, czyli ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi. 

 

Razem będziemy wspierać naszych klientów w zakresie zarządzania środowiskami hybrydowymi, urządzeniami mobilnymi oraz patch managementu. O skutecznym patchowaniu będziemy opowiadać już w środę, 10 lutego na naszym webinarze: Patch Management, czyli o łataniu systemów i aplikacji – zapisz się!

 

Kilka słów o naszym nowym partnerze.

 

W grudniu 2020 Ivanti ogłosiło sfinalizowanie przejęcia MobileIron – naszego dotychczasowego partnera, wiodącego dostawcy rozwiązań zunifikowanego zarządzania punktami końcowymi zorientowanego na urządzenia mobilne, oraz Pulse Secure LLC, wiodącego dostawcy bezpiecznego dostępu i rozwiązań bezpieczeństwa mobilnego. To połączenie jeszcze bardziej umocniło pozycję Ivanti, wspieranego przez Clearlake Capital Group, L.P. i TA Associates, jako globalnego lidera rynku w zakresie UEM, bezpieczeństwa Zero Trust oraz ITSM.

 

Na efekty nie trzeba było długo czekać – już w styczniu tego roku Ivanti zostało wyróżnione jako lider w rankingu IDC MarketScape dla oprogramowania UEM na lata 2020-2021, za głębokie możliwości w zakresie bezpieczeństwa, silne wsparcie dla szerokiej gamy urządzeń oraz szeroki zasięg kanału sprzedaży.

 

„Wierzymy, że jest to potwierdzenie, że Ivanti/MobileIron dostarcza jedno z najbardziej solidnych rozwiązań UEM dla urządzeń mobilnych i PC” – powiedział Alan Braithwaite, starszy dyrektor ds. zarządzania produktami w Ivanti. „Przejęcie MobileIron przyspieszyło nasz plan rozwoju UEM, umożliwiając nam odkrywanie, zarządzanie i zabezpieczanie dowolnego punktu końcowego w dowolnej sieci. Patrząc w przyszłość, jesteśmy dobrze przygotowani do dostarczania jeszcze większej wartości naszym klientom poprzez dostarczanie prawdziwie zintegrowanej platformy, która łączy nasze stosy UEM, bezpieczeństwa i zarządzania usługami IT oraz umożliwia klientom proaktywne i autonomiczne samoleczenie, samozabezpieczanie i samoobsługę urządzeń w całym przedsiębiorstwie.”

 

„Wraz z przejęciem MobileIron, Ivanti rozszerzyło swoje możliwości wokół nowoczesnego zarządzania punktami końcowymi i bezpieczeństwa, stając się silnym liderem w dziedzinie UEM. Połączona firma posiada również rozległą globalną sieć operatorów mobilnych, resellerów i partnerów w zakresie oprogramowania infrastruktury dla przedsiębiorstw” – powiedział Phil Hochmuth, wiceprezes programowy ds. mobilności przedsiębiorstw w IDC. „Dzięki połączeniu sił każdej z firm, zarówno duże jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa poszukujące scentralizowanych funkcji i narzędzi do zarządzania mobilnością powinny rozważyć firmę Ivanti.”

 

Źródło: https://www.ivanti.com/company/press-releases/2021/idc-marketscape-uem-ivanti-leader