Nasz zespół

Piotr-Olszewski

Piotr Olszewski

CYBERSECURITY TEAM LEAD

Celem mojego zespołu jest utrzymanie bezpieczeństwa Twojej firmy.

Aby osiągnąć ten cel, chronimy istniejące systemy, wykrywamy zagrożenia oraz luki w zabezpieczeniach i szybko na nie reagujemy.
Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w budowaniu i utrzymywaniu bezpieczeństwa IT oraz najwyższej jakości certyfikatom, zapewniam, że usługi bezpieczeństwa zaprojektowane i dostarczone przez mój zespół będą spełniać cele biznesowe w sposób niezawodny i opłacalny.
Specjalizuję się w analizie ryzyka systemów IT, wdrażaniu silnego uwierzytelniania I PKI oraz systemów do zarządzania tożsamością.

Joanna-Leskier

Joanna Leskier

BUSINESS INTELLIGENCE TEAM LEAD

Celem mojego zespołu jest wzmocnienie obszaru Business Intelligence w Twojej firmie.  

Pomagamy w wykorzystaniu pełnego potencjału danych by optymalizować Twój biznes i generować więcej zysków. Projektujemy, opracowujemy i dostarczamy rozwiązania do analizy danych wykorzystujące Microsoft SQL, Power BI i kilka innych narzędzi Business Intelligence. Mam ponad 12- letnie doświadczenie jako Konsultant ds. Bazy Danych i Business Intelligence, a moja specjalizacja to Microsoft Power BI. .

Piotr-Dabrowski

Piotr Dąbrowski

BUSINESS APPLICATIONS TEAM LEAD

Celem mojego zespołu jest doskonalenie Twojego biznesu dzięki spersonalizowanym aplikacjom.

Dokładnie analizujemy potrzeby biznesowe, projektujemy, opracowujemy i dostarczamy rozwiązania, które maksymalizują zyski. Od ponad 14 lat pracuję jako Applications Developer and Applications Architect budując aplikacje i rozwiązania oparte na różnorodnych technologiach Microsoft.

Urszula_Kosmala

Urszula Kosmala

OUTSOURCING AND INFRASTRUCTURE SUPPORT TEAM LEAD

Celem mojego zespołu jest zapewnienie ciągłości działania Twojego biznesu oraz pomoc w zwiększaniu zysków i minimalizacji strat.

Monitorujemy systemy, aby Twój biznes działał sprawnie, wspieramy Twój zespół naszą wiedzą i pomagamy w rozwiązywaniu problemów. Możemy rozbudować Twój zespół, aby pomóc Ci generować zyski bez ryzyka strat.
Mam kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem wsparcia; specjalizuję się w zarządzaniu pracą zespołową.

Jakub_galicki

Jakub Galicki

EXCHANGE AND COMMUNICATION TEAM LEAD

Komunikacja jest podstawą działania każdej firmy. Celem mojego zespołu jest zapewnienie najbardziej efektywnej komunikacji bez względu na miejsce pracy.

Projektujemy, rozwijamy i dostarczamy najbardziej efektywne systemy komunikacyjne oparte na Microsoft Exchange, Microsoft Office 365 i Microsoft Skype For Business. Pomagamy konsolidować i migrować systemy bez żadnych zakłóceń w działalności biznesowej.
Mam ponad 20-letnie doświadczenie jako inżynier i architekt systemów w projektowaniu, budowaniu i konsolidacji globalnej implementacji systemów komunikacyjnych dla ponad 100 000 użytkowników.

Stanislaw-Wawszczak

Stanisław Wawszczak

CLOUD SERVICES
TEAM LEAD

Celem mojego zespołu jest przyspieszenie działania Twojej firmy za pomocą zautomatyzowanych rozwiązań chmurowych.

Twoja firma może generować większe zyski dzięki odpowiednim rozwiązaniom i automatyzacji w chmurze. Twój system IT zamiast administrowania systemami może koncentrować się na zadaniach biznesowych. Projektujemy, opracowujemy i dostarczamy najbardziej efektywne systemy automatycznych centrów danych z wykorzystaniem lokalnych, hybrydowych i chmurowych systemów. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako inżynier systemów i architekt systemów w budowaniu systemów dla bankowości i organizacji wojskowych.

AnnaJK2

Anna Jacobi-Konik

INTERNATIONAL SALES MANAGER

Od ponad 20 lat pomaga firmom 
z licznych branż i o różnej wielkości optymalizować ich działalność poprzez dobór najbardziej optymalnych rozwiązań IT.

Swoją szeroką wiedzę z zakresu ekonomii i handlu Anna zaczęła zdobywać w trakcie studiów magisterskich na University of Toronto w Kanadzie. Przez kolejne lata solidnie ją umacniała zyskując coraz to większe doświadczenie zawodowe w obszarze rozwiązań IT – początkowo na wyjątkowo trudnym i wymagającym kanadyjskim rynku, a w późniejszym czasie również w Polsce.

Za swój główny cel zawodowy uważa sukces i zadowolenie każdego klienta z dobrze wykonanej przez nią pracy. To stuprocentowa profesjonalistka i perfekcjonistka w swoim fachu. Prywatnie jest osobą energiczną i zawsze uśmiechniętą. Swój wolny czas zawsze spędza aktywnie z rodziną. Latem uwielbia jazdę na rolkach, a zimą na snowboardzie.

fotoMG_zarzad

Marcin Górski (Balun)

SALES AND MARKETING DIRECTOR/VICE PRESIDENT

Współwłaściciel i założyciel firmy ISCG. 
Aktualnie pełniący rolę Dyrektora sprzedaży i marketingu. Wieloletni trener Microsoft, architekt i konsultant biznesowy. Od wielu lat pasjonujący się psychologią i zagadnieniami psychologii w biznesie. Absolwent MBA, Uniwersytetu SWPS, Akademii Psychologii Przywództwa przy Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Od wielu lat stara się pomagać klientom w rozwiązywaniu problemów biznesowych poprzez projektowanie i zastosowanie właściwych narzędzi informatycznych. Doradza klientom z różnych sektorów, jak najlepiej wykorzystać posiadany przez nich potencjał i dostępne zasoby przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Prywatnie stara się poświęcić czas rodzinie, uprawia sporty, sporo biega, rozwija swoje umiejętności w innych dziedzinach niż IT, podróżuje po świecie.

patrycjatatara

Patrycja Tatara

HEAD OF CYBERSECURITY UNIT

Od ponad 15 lat pomaga firmom i instytucjom w doborze najlepszych rozwiązań z zakresu technologii informatycznych i bezpieczeństwa dla ich środowisk. Unikalna jak na specjalistę w obszarze Cyber edukacja, która rozpoczęła się w Szkole Muzycznej I i II stopnia, a następnie zaprowadziła ją do Akademii Sztuk Pięknych, pozwoliła na rozwój kreatywnych aspektów myślenia – tak kluczowych dziś w rozwiązywaniu najbardziej złożonych wyzwań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Wciąż głodna wiedzy rozszerza horyzonty zarówno w obszarze technologicznym jak i regulacyjnym. Oferuje partnerom biznesowym holistyczne podejście do ekosystemu bezpieczeństwa zgodne z obowiązującymi przepisami.

W biznesie stawia na relacje i ciągłe podnoszenie wiedzy – wspólnie z klientami bierze udział w POC’ach, cyklicznie organizuje webinary.

Prywatnie naładowana pozytywną energią z wdzięcznością podchodząca do życia. Miłośniczka zwierząt, dobrej kuchni i Hiszpanii. W wolnych chwilach podróżuje i rozwija swoje pasje związane z rękodziełem.

Projekt bez nazwy(25)

Łukasz Wachowicz

HEAD OF BUSINESS APPLICATIONS UNIT

Od 18 lat zajmuje się wsparciem managerów w cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych oraz w realizacji projektów typu “paperless”. Swoje doświadczenia zdobywał u czołowych integratorów na rynku polskim.

Aktualnie pełni rolę Head Of Business Applications Unit w ISCG – zespołu, który dostarcza klientom aplikacje wspierające digitalizację i automatyzacją kluczowych procesów biznesowych.

 

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz ICAN Institute.