Zadbaj o relacje ze swoimi klientami dzięki GFI Unlimited

Wraz z ewolucją rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, coraz ważniejsze jest koncentrowanie się na zachowaniu klientów poprzez zapewnienie większej ilości bardziej opłacalnych usług. 

 

Zapotrzebowanie na najnowsze technologie wśród małych i średnich przedsiębiorstw (SMB) ulega ciągłym zmianom. Skuteczne działanie, pozyskiwanie i utrzymywanie nowych inwestycji staje się coraz bardziej złożone dla Twoich rozwijających się klientów. Aby podołać tym zmianom, niezbędne jest wsparcie ze strony coraz większej ilości oprogramowania biznesowego, które musi być pozyskane pomimo wielu trudności: napiętego budżetu lub skomplikowanych formatów obsługi przez dostawców.

 

GFI Unlimited to innowacyjny program, który oferuje jasno określoną ścieżkę dostępu do oprogramowania oraz umożliwia na tworzenie dłuższych i głębszych relacji z Twoimi klientami. To idealne rozwiązanie dające nowy poziom skalowalności i elastyczności.

 

Jak działa GFI Unlimited?

Jedna subskrypcja daje dostęp do wszystkich produktów – licencja GFI Unlimited jest aktywowana na zasadach dla jednego użytkownika lub jednego stanowiska. Przykładowo, 20 subskrypcji posłuży 20 użytkownikom, ale dzięki GFI Unlimited będą oni mieli dostęp do każdego rozwiązania.

 

Jakie rozwiązania obejmuje?

GFI Unlimited zawiera obszerną i ciągle rosnącą ofertę rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieci i komunikacji. Aktualna oferta GFI Unlimited zawiera:

 

GFI LanGuard
Zautomatyzowany skaner bezpieczeństwa sieci wewnętrznej, wykrywanie zagrożeń w oprogramowaniu i patch management dla systemów i aplikacji w środowiskach Windows, Mac OS i Linux.
GFI WebMonitor
Kontrola nad aktywnością w sieci i ochrona przed zagrożeniami.
Rozwiązanie to umożliwia monitorowanie aktywności Twoich pracowników w sieci, zarządzanie transferem, blokowaniem skategoryzowanych stron internetowych i blokowanie pobieranych plików w czasie rzeczywistym.
GFI Archiver
Archiwizowanie plików, folderów, wpisów w kalendarzach oraz e-maili w bezpiecznym, szybkim i chronionym archiwum.
Rozwiązanie komunikuje się z serwerami poczty IMAP-ie oraz pozwala na importy danych z plików pst.
GFI MailEssentials
Blokowanie spamu i ochrona Twojej sieci przed zagrożeniami pochodzącymi z e-maili.
Liczne silniki filtrujące oraz pięć silników antywirusowych zwiększają poziom ochrony serwera poczty.
GFI FaxMaker
Serwer faxów, który zastępuje starą technologię urządzeń analogowych i ISDN. Wysyłaj faxy przy użyciu swojego klienta poczty dzięki technologii „email-to-fax” wykorzystując numery zapisane w Twojej książce adresowej oraz odbieraj faxy bezpośrednio na Swojej skrzynce email.
GFI EndPointSecurity
Ochrona sieci przed zagrożeniami ze strony urządzeń przenośnych. Chroń dane Twojego przedsiębiorstwa przed kradzieżą oraz blokuj dostęp wybranej stacji roboczej do przenośnych urządzeń magazynujących.
GFI EventsManager
Zarządzaj zcentralizowanym dziennikiem zdarzeń, aby wykryć automatycznie wszelkie anomalie w logach serwerów oraz urządzeń sieciowych. Pełny monitoring pozwala na lepszy wgląd w Twoją infrastrukturę IT oraz pomaga przeciwdziałać włamaniom do infrastruktury sieciowej.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej lub wypróbować rozwiązania GFI Unlimited?
Skontatuj się z nami: