Zaawansowana ochrona dzięki Cloud App Security


Trend Micro™ CLOUD APP SECURITY™ to zaawansowana ochrona danych przed zagrożeniami dla Microsoft Office 365, Gmail oraz usług udostępniania plików w chmurze.

 

Korzystając z korporacyjnych aplikacji w chmurze, takich jak Microsoft Office 365, G Suite, Box i Dropbox, musimy dbać o ich zabezpieczenie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Same aplikacje są dostarczane w bezpieczny sposób, ale to my jesteśmy współodpowiedzialni za bezpieczeństwo treści, które przez nie przechodzą.

 

Jakie są zagrożenia?

 

  • 94% ataków ransomware i ponad 90% ataków targetowanych rozpoczyna się od wiadomości e-mail.
  • Globalne straty w wyniku ataków typu BEC (Business Email Compromise) w 2018 r przekroczyły 12 mld USD i kosztowały średnio 160 000 USD za każdy incydent.
  • Pracownicy zdalni, partnerzy i klienci mogą nieświadomie udostępniać złośliwe pliki za pomocą usług udostępniania plików w chmurze.
  • Zabezpieczenia zawarte w pakiecie Office 365 (E3 i niżej) są przeznaczone do wykrywania znanego złośliwego oprogramowania, ale ponad 95 % złośliwego oprogramowania jest nieznane.

Potencjalne ryzyko i koszty są zbyt wysokie, aby poprzestać na podstawowych zabezpieczeniach, które chronią tylko przed niewielkim procentem zagrożeń.

 

Trend Micro Cloud App Security chroni przychodzące i wewnętrzne wiadomości poczty elektronicznej Office 365 i Gmail przed zaawansowanym, złośliwym oprogramowaniem oraz innymi, nieznanymi zagrożeniami.

 

Zapewnia zgodność i pełną wydajność pozostałych usług udostępniania plików w chmurze, takimi jak Dropbox, Google Drive, Microsoft SharePoint Online i Microsoft OneDrive for Business. Integruje się bezpośrednio z Office 365, Gmail i innymi usługami przy użyciu interfejsów API, zachowując wszystkie funkcje użytkownika bez konieczności przekierowywania ruchu pocztowego lub konfigurowania serwera proxy.

 

Co zapewnia Cloud Security App?

 

  • Chroni pocztę elektroniczną Office 365 i Gmail oraz inne usługi udostępniania plików w chmurze.
  • Wykrywa złośliwe oprogramowanie ukryte w formatach plików Office lub dokumentach PDF.
  • Dzięki sztucznej inteligencji identyfikuje ataki typu Business Email Compromise.
  • Chroni wewnętrzną pocztę elektroniczną i umożliwia skanowanie na żądanie do sklepu pocztowego.
  • Zapewnia wgląd w poufne dane podczas korzystania z usług udostępniania plików w chmurze.
  • Zachowuje wszystkie funkcje użytkownika, na dowolnym urządzeniu dzięki prostej integracji API.

Zobaczcie sami:

 

Chcesz przetestować Cloud Security App? Zapraszamy do kontaktu: