PAM Access Controllers | Webinar 29.07 godz. 11:00


Nasz partner Thycotic poszerzył swoją ofertę PAM o kontrolery dostępu. Dzięki nim możecie chronić swoje aplikacje SaaS, infrastrukturę chmury i zapewnić bezpieczeństwo pracownikom zdalnym!

 

Już w najbliższą środę, 29 lipca o godzinie 11:00 odbędzie się webinar, podczas którego dowiecie się więcej na temat nowych produktów:

 

Thycotic Cloud Access Controller

Zapewnia każdemu użytkownikowi IaaS i SaaS niezbędne uprawnienia wymagane do pełnionej roli. Kontrolę dostępu opartą na rolach można precyzyjnie zdefiniować, aby weryfikować co każdy użytkownik może klikać, czytać lub modyfikować w dowolnej aplikacji internetowej. Rozdzielenie ról i obowiązków jest łatwe do wyegzekwowania na kontach standardowych i współdzielonych dla aplikacji internetowych. Administratorzy mają dostęp do portalu, który wyraźnie przedstawia aktywność użytkowników, co zapewnia większe bezpieczeństwo aplikacji w chmurze, nieprzerwaną produktywność i usprawnioną zgodność.

 

Thycotic Remote Access Controller 

Upraszcza i automatyzuje zarządzanie zdalnymi pracownikami i stronami trzecimi uzyskującymi dostęp do zasobów IT, których potrzebują do bezpiecznej pracy. Zapewnia zespołom kolejny poziom bezpieczeństwa podczas pracy zdalnej. Umożliwia korzystanie z uwierzytelniania wieloskładnikowego i nagrywania sesji, bez konieczności instalowania żadnego oprogramowania lub rozszerzenia przeglądarki. Zapewnia wydajną pracę zdalnym pracownikom, bezpieczną sieć i praktycznie eliminuje potrzebę korzystania z VPN.

 

Thyotic Database Access Control

Pozwala uzyskać szczegółową kontrolę dostępu do baz danych, takich jak Oracle, MySQL, PostgreSQL, MariaDB, MongoDB, Redis, AWS RDS, Google DB, zarówno lokalnie, jak iw chmurze. Zapewnia wgląd w to kto uzyskuje dostęp do baz danych i umożliwia zarządzanie dostępem do baz danych, korzystając z funkcji, takich jak uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA) i rejestrowanie działań w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

 

Zarejestruj się na webinar aby dowiedzieć się więcej: