Monitoring Day Poland

Czy Ty lub Twój zespół jesteście zagrzebani w alarmach i zdarzeniach z narzędzi monitorujących? Spędzasz wiele godzin zastanawiając się, co się stanie, jeśli aplikacja biznesowa będzie niedostępna przez długi czas i jak szybko znajdziesz punkt awarii? Szukasz sposobów na unowocześnienie operacji IT i bardziej efektywne zarządzanie środowiskiem IT?

 

 

Dołącz do Dnia Monitorowania w Polsce!

Dowiedz się o nowych trendach w analizie zdarzeń i integracji wielu systemów monitorowania, uzyskaj aktualne informacje o rynku i produktach, dziel się najlepszymi praktykami i ucz się od podobnie myślących kolegów, jak radzić sobie ze złożonością zarządzania dzisiejszą infrastrukturą IT. Oprócz tego zostanie przedstawiony przypadek klienta dotyczący monitorowania usług i redukcji szumu, pochodzącego z dużej ilości danych za pomocą narzędzi Savision.

 

 

Omówimy i zaprezentujemy jak przekształcić dane techniczne z systemów monitorowania (takich jak SCOM, Nagios, PRTG i inne) oraz narzędzi ITSM w łatwe w użyciu, zrozumiałe kokpity zawierające informacje, które pozwolą Tobie i Twoim współpracownikom wspierać procesy biznesowe i spełniać wymagania Twojej organizacji w czasach szybkich zmian technologicznych.

 

 

Zarejestruj się już dziś wypełniając poniższy formularz rejestracyjny. Ilość miejsc jest ograniczona i zastrzegamy prawo przyjęcia zachowując kolejność zgłoszeń.

 

 

Kiedy?  04.10.2018 r. (czwartek)
O której? 10:00 – 13:30
Gdzie?  Siedziba ISCG (al. Jerozolimskie 178, Warszawa)

 

 

Prezentacja i warsztaty częściowo zostaną przeprowadzone w języku angielskim.

 

Więcej informacji o naszych rozwiązaniach dotyczących integracji znajdziesz <tutaj>.