Mobility Day – better together

Użytkownicy urządzeń mobilnych są narażeni na coraz więcej zagrożeń.
Już 20 lutego zobaczysz jak do kwestii zabezpieczania urządzeń mobilnych podchodzi Microsoft oraz MobileIron – liderzy najnowszego raportu Gartnera

Doświadczeni specjaliści przedstawią scenariusze biznesowe oraz pokażą jak działają w praktyce ich rozwiązania. Oprócz zabezpieczania urządzeń mobilnych poruszymy również aspekt związany z bezpieczeństwem Windows 10, który wpisuje się w zagadnienia systemów klasy UEM (Unified Endpoint Management). Przyjdź i zobacz jak chronić to co ważne dla Ciebie i organizacji w której pracujesz!

Dodatkowo, skoro mówimy o ochronie urządzeń mobilnych, nie sposób nie wspomnieć o samych urządzeniach. Dlatego partnerem imprezy została firma HMD, czyli dostawca smartfonów i telefonów NOKIA. Jej przedstawiciele pokażą badania dotyczące kryteriów zakupowych w firmach, opowiedzą o rozwiązanych wspieranych w ramach Android Enterprise i zaprezentują najnowsze portfolio NOKII.

Kiedy? 20 lutego 2019 r. (środa)

Gdzie? Siedziba ISCG, Al. Jerozolimskie 178, Warszawa

Jak Długo? 9:30 – 16:00

Udział w akcji dla osób zarejestrowanych jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Nie zwlekaj. Zarejestruj się już dziś! Wypełnij formularz poniżej i zapisz się na wydarzenie.