DLP dla Microsoft Teams

Prezentujemy zaawansowane oprogramowanie DLP dla Microsoft Teams!

 

Oprogramowanie DLP (Data Loss Prevention) AgatSoftware – SphereShield, to rozwiązanie, które działa w czasie rzeczywistym kontrolując wszelkie dane wymieniane na MS Teams: wiadomości, pliki i dźwięki w połączeniach głosowych.

 

SphereShield  jest unikalnym rozwiązaniem, które posiada funkcję detekcji dźwięku w czasie rzeczywistym, która umożliwia wykrywanie słów, a następnie zgodnie z konfiguracją użytkownika natychmiastowe zablokowanie komunikacji lub uruchomienie alarmu. Ta cecha jest kluczowa, ponieważ wiele wrażliwych informacji jest często wymienianych podczas spotkań i rozmów.

 

DLP SphereShield zapobiega również wysyłaniu wrażliwych danych do chmury lub bezpośrednio do użytkowników zewnętrznych w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zyskujesz kontrolę również nad tym, co użytkownicy mogą udostępniać.

 

 

Reasumując SphereShield pozwala na:

 

✔Kontrolę danych w ruchu w czasie rzeczywistym lub w czasie zbliżonym do rzeczywistego w czasie odpoczynku; kontrola nowych i istniejących danych.

✔Zabezpieczenie wrażliwych danych twojej organizacji na miejscu poprzez skanowanie istniejących i nowych treści.

✔ Inspekcję DLP  poprzez wbudowany silnik SphereShield lub z wykorzystaniem istniejących infrastruktur DLP innych wiodących dostawców DLP.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz nagranie webinara „Jak chronić dane w Microsoft Teams” >>